Tutyškinas wrócił do treningów z zespołem. Występ Nacho pod znakiem zapytania

Kazimierz Moskal na konferencji prasowej przed meczem z Ruchem Chorzów podzielił się pozytywnymi informacjami, odnośnie stanu zdrowia zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego. Jak się okazuje, do pracy z drużyną wrócił już Artemijus Tutyškinas, a Nacho Monsalve ma szansę zagrać w niedzielę w Gliwicach.

– Jeśli chodzi o ten tydzień pracy to tak jak planowaliśmy – wszystko zrealizowaliśmy. Do treningów wrócił Tutyškinas. We wtorek i środę Nacho trenował indywidualnie. Wczoraj trenował z nami i decyzja zapadnie pewnie w ostatniej chwili, jeśli chodzi o Nacho. Musi się określić jak ta sytuacja wygląda – wyjawił 56-latek.

Trener Kazimierz Moskal został zapytany też o Jana Łabędzkiego, który zimą został przesunięty do pierwszego zespołu, ale ostatnie występy zaliczył w juniorskim zespole do lat 17. 

– Nasza decyzja była taka żeby w tych pierwszych trzech meczach w Centralnej Lidze Juniorów zagrał Jan Łabędzki. Dwa już rozegrał i jeszcze jeden ma rozegrać w tej drużynie U-17. Po prostu żeby im pomóc. On trenuje cały czas z nami, a na te mecze był odesłany do tego zespołu. Od następnego tygodnia będzie pewnie brany pod uwagę do drużyn seniorskich – zakończył trener. 

Foto: Norbert Barczyk / PressFocus