Niedziela z siatkówką. Zapowiedź meczu z Uni Opole

W niedziele siatkarki rozpoczną rundę rewanżową Tauron Ligi. „Łódzkie Wiewióry” zagrają z Uni Opole, licząc na kontynuowanie znakomitej w tym sezonie passy.

W minionym czasie w Tauron Lidze doszło do nie małych zawirowań. Przez problemy finansowane z rozgrywek wycofała się Legionovia Legionowo, a wyniki meczów z tą drużyną zostały anulowane. Oznacza to, że sezon dokończony zostanie w niepełnej, jedenastodrużynowej stawce.

W niedziele rozpoczynamy rundę rewanżową. Pierwsza część sezonu w wykonaniu ŁKS-u Commercecon była wręcz fenomenalna – 11 meczów, 11 wygranych i zaledwie 4 stracone sety. Serie czas więc kontynuować.

Po drugiej stornie siatki w Łódź Sport Arenie stanie dzisiaj Uni Opole. W tym sezonie opolanki są cieniem fenomenalnego beniaminka z ubiegłych rozgrywek – z zaledwie 7 punktami na koncie zamykają ligową tabele. Po anulowaniu wyniku ostatniego meczu z Legionovią, Uni na odniesienie zwycięstwa w lidze czeka od końcówki listopada i sensacyjnego pokonania Chemika Police.

Czy mecz będzie więc formalnością? Wiele wskazuje na to, że tak, choć żadnego zespołu w tej lidze lekceważyć nie można. Początek meczu dziś o 16 w Łódź Sport Arenie. Transmisja w serwisie Polsat Box Go.