Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Pierwszy w Turcji. Dziś sparing z Rudarem Pljevlja!

Po trzech dniach treningów na obozie w tureckim Side, przyszedł czas na pierwszy sprawdzian. Już dziś „Rycerze Wiosny” zmierzą się z Rudarem Pljevlja w pierwszym tureckim meczu sparingowym.

Rudar Pljevlja to aktualnie siódmy zespół czarnogórskiej ekstraklasy. Bieżące rozgrywki nie są dla graczy Rudaru najlepsze – ich ligowy bilans to 6 zwycięstw, 5 remisów, 8 porażek i zaledwie pięć punktów przewagi nad strefą spadkową. Skład dwukrotnego mistrza Czarnogóry tworzą ponadto młodzi zawodnicy. Średnia wieku całej kadry Rudaru to nieco ponad 22 lata.

Tej zimy gracze z Pljevli nie rozegrali jeszcze żadnej gry kontrolnej. Dzisiejsi rywale ŁKS-u pierwszą część sezonu zakończyli 8 grudnia i od tego czasu pozostają bez gry.

Ełkaesiacy do gry kontrolnej z całą pewnością podejdą naładowani treningami z dwóch ostatnich dni. W sobotę głównym tematem była defensywa, w niedziele zaś łodzianie szlifowali ofensywę.

Początek sparingu z Rudarem dziś o 13:30 czasu polskiego.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119