Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: ŁKS w pełnym składzie, Puszcza bez Stępnia

Żaden z zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego nie będzie musiał pauzować za kartki w najbliższym spotkaniu ligowym z Puszczą Niepołomice. Z kolei zaś w drużynie rywala nie zobaczymy obrońcy – Konrada Stępnia. 

Stępień w tym sezonie w większości spotkań był podstawowym zawodnikiem „Żubrów”. Rozegrał 19 spotkań w Fortuna 1. lidze i zdobył jedną bramkę.

W gronie zagrożonych ełkaesiaków jest aż pięć nazwisk. Kolejna żółta kartka Jana Sobocińskiego, Maksymiliana Rozwandowicza, Michała Trąbki i Antonio Domingueza wykluczy ich z gry na jedno spotkanie. W gorszej sytuacji jest Maciej Dąbrowski, który w tym sezonie zebrał już 11 żółtych kartek. Jeśli otrzyma dwunaste napomnienie to będzie pauzował w dwóch meczach. W obozie najbliższego rywala na kartki muszą uważać Erik Cikos, Michal Klec, Karol Knap, Szymon Kobusiński oraz Gabriel Kobylak.

Kartki ŁKS-u w sezonie 2020/21 w Fortuna 1. lidze:

ŻÓŁTE KARTKI

11 – Maciej Dąbrowski (zagrożony)

7 – Jan Sobociński, Maksymilian Rozwandowicz, Michał Trąbka (zagrożeni)

5 – Adrian Klimczak, Pirulo, Maciej Wolski, Adam Marciniak

4 – Samu Corral, Dragoljub Srnić, Kamil Dankowski, Jakub Tosik

3 – Antonio Dominguez (zagrożeni)

2 – Przemysław Sajdak, Piotr Janczukowicz, Łukasz Sekulski, Tomasz Nawotka, Carlos Moros Gracia

1 – Mikkel Rygaard, Ricardinho

CZERWONE KARTKI

1 – Maciej Wolski,  Samu Corral, Jan Sobociński

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119