Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Pierwszy gol Ricardinho w barwach ŁKS [WIDEO]

Ricardinho w sobotę zdobył swoją pierwszą bramkę dla Łódzkiego Klubu Sportowego. Brazylijski napastnik w fantastycznym stylu doprowadził do remisu z Widzewem, trafiając do siatki po kapitalnym uderzeniu przewrotką. Na premierowe trafienie czekał tylko 14 minut i uczynił to w swoim drugim występie. 

31-latek pojawił się na placu gry w 84 minucie gry, zmieniając Maksa Rozwandowicza. Już minutę później doprowadził wszystkich kibiców biało-czerwono-białych do ekstazy. Po dośrodkowaniu Kamila DankowskiegoRicardinho podbił sobie piłkę i pięknym uderzeniem przewrotką pokonał Jakuba Wrąbla. Tak właśnie zdobywa się sympatię kibiców!

Z obecnej kadry pierwszego zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego na pierwszego gola czekają jeszcze Maciej Dąbrowski, Jowin Radziński, Kamil Dankowski, Jakub Tosik, Mikkel Rygaard, Przemysław Sajdak, Marcel Wszołek oraz Maciej Radaszkiewicz. 

Riki – gratulujemy! 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport

Źródło filmu: Polsat Sport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119