Piłka Nożna

Oficjalnie: Koprowski wypożyczony do Legionovii

Oskar Koprowski najbliższe kilka miesięcy spędzi w drugoligowej Legionovii Legionowo. Obrońca ŁKS został wypożyczony do końca rozgrywek 2019/20.

20-latek w rundzie jesiennej bronił barw Gryfa Wejherowo. W II lidze rozegrał 18 spotkań. Wystąpił także w dwóch meczach Totolotek Pucharu Polski. Klub ze Wzgórza Wolności plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli i po zakończeniu jesieni wystawił na listę transferową kilku graczy, w tym ważnych dla zespołu. Koprowski otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu i wiosnę spędzi w Legionovii.

Legionovia przezimuje na 17 miejscu w tabeli II ligi z 14-stoma punktami straty do bezpiecznego miejsca. W trakcie przygotowań do rundy wiosennej w „Novii” testowany był inny zawodnik ŁKS Michał Brudnicki, ale ostatecznie zostanie w Unii Janikowo.

„Osa” dotychczas rozegrał dla Łódzkiego Klubu Sportowego pięć oficjalnych spotkań. Jego umowa z klubem z Alei Unii wygasa 30 czerwca 2021 roku.