Piłka Nożna

Oficjalnie: Koprowski wypożyczony do Legionovii

Oskar Koprowski najbliższe kilka miesięcy spędzi w drugoligowej Legionovii Legionowo. Obrońca ŁKS został wypożyczony do końca rozgrywek 2019/20. 

20-latek w rundzie jesiennej bronił barw Gryfa Wejherowo. W II lidze rozegrał 18 spotkań. Wystąpił także w dwóch meczach Totolotek Pucharu Polski. Klub ze Wzgórza Wolności plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli i po zakończeniu jesieni wystawił na listę transferową kilku graczy, w tym ważnych dla zespołu. Koprowski otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu i wiosnę spędzi w Legionovii.

Legionovia przezimuje na 17 miejscu w tabeli II ligi z 14-stoma punktami straty do bezpiecznego miejsca. W trakcie przygotowań do rundy wiosennej w „Novii” testowany był inny zawodnik ŁKS Michał Brudnicki, ale ostatecznie zostanie w Unii Janikowo.

„Osa” dotychczas rozegrał dla Łódzkiego Klubu Sportowego pięć oficjalnych spotkań. Jego umowa z klubem z Alei Unii wygasa 30 czerwca 2021 roku.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119