Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie: Radionow przenosi się do Puszczy Niepołomice!

Jewhen Radionow oficjalnie opuszcza Łódzki Klub Sportowy. Ukrainiec po 3,5 roku gry w barwach klubu z Alei Unii przenosi się do występującej w Fortuna I Lidze Puszczy Niepołomice. Z tym klubem podpisał półroczną umowę. 

Popularny „Żenia” bronił barw ŁKS od lipca 2016 roku. W koszulce z przeplatanką na piersi rozegrał 82 mecze, w których zdobył aż 34 bramki. 29-letni napastnik miał bardzo duży wpływ w awanse Łódzkiego Klubu Sportowego od III ligi, aż do PKO BP Ekstraklasy.

W obecnych rozgrywkach zagrał tylko w trzech spotkaniach. 7 grudnia ubiegłego roku wystąpił w po raz ostatni w koszulce ŁKS w Poznaniu przeciwko Lechowi.

Dziękujemy Żenia za wszystkie piękne chwile w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego i ogromny wkład w odbudowę klubu z Alei Unii Lubelskiej! Do zobaczenia na piłkarskim szlaku!

EQK-soOW4AEnxfW


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119