Zapowiedź 19. kolejki Fortuna I Ligi [WIDEO]

Niezwykle derbowa będzie 19. kolejka Fortuna I Ligi. Oprócz świętej wojny w Łodzi kibice będą mogli się emocjonować starciem na Śląsku, a i innymi, nieco mniej elektryzującymi spotkaniami.

Starciem, które przyciągnie w nadchodzący weekend najwięcej uwagi bez wątpienia będą 66. Derby Łodzi. Pojedynki ŁKS-u z Widzewem elektryzują nie tylko kibiców w samej Łodzi, ale i w całej Polsce. Żałować można jedynie terminu rozgrywania tego meczu – sobota 12:40…

Granie w 19. kolejce rozpocznie jednak w piątek, o równie horrendalnej godzinie, bo już o 14. Wtedy to Odra Opole podejmie na własnym stadionie Stomil Olsztyn. Nieco później, bo punktualnie o 17 na boisko wybiegną piłkarze Miedzi LegnicaGKS-u Bełchatów, a piątkowe emocje zamknie mecz lidera – Bruk-Bet Termaliki – z Sandecją.

Sobotę otworzymy 66. Derbami Łodzi. Później czekają nas emocje związane z meczami Resovia – Górnik Łęczna oraz GKS Jastrzębie – Korona Kielce. Dość ciekawie zapowaida się również ostatnie sobtnie spotkanie, w którym Radomiak Radom podejmie Chrobrego Głogów.

Finiszem kolejki będą niedzielne derby Śląska rozegrane pomiędzy GKS-em TychyZagłębiem Sosnowiec. Dziewiętnastą serię gier zamknie starcie Puszczy Niepołomice Arką Gdynia.

Rozkład jazdy 19. kolejki Fortuna 1 Ligi:

Piątek, 05.03

Odra Opole – Stomil Olsztyn (14:00)
Miedź Legnica – GKS Bełchatów (17:00)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz (17:40)

Sobota, 06.03

ŁKS Łódź – Widzew (12:40)
Resovia – Górnik Łęczna (14:00)
GKS Jastrzębie – Korona Kielce (14:30)
Radomiak Radom – Chrobry Głogów (17:40)

Niedziela, 07.03

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec (12:40)