Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie: Dani Ramírez przechodzi do Lecha Poznań

Dani Ramírez po półtorarocznym pobycie w Łódzki Klubie Sportowym zmienia barwy klubowe. Hiszpan na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do Lecha Poznań. 

27-latek trafił do Łodzi w 2018 roku ze Stomilu Olsztyn. Od razu pomocnik stał się liderem zespołu i miał bardzo duży wkład w awans ŁKS do PKO Ekstraklasy w sezonie 2018/19.

Jego bilans w biało-czerwono-białych barwach zatrzymał się na 52 występach, 15 zdobytych bramkach i 19 asystach.

W tym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej był najlepszym strzelcem łodzian z sześcioma trafieniami na koncie. Do tego dorobku Dani dołożył cztery asysty.

Według nieoficjalnych doniesień medialnych „Kolejorz” zapłaci za Hiszpana około pół miliona euro. Z nowym klubem podpisał 3,5-letni kontrakt, obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku.

Dziękujemy Dani za wszystkie piękne momenty z przeplatanką na piersi! Do zobaczenia na piłkarskim szlaku! 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119