Sytuacja kadrowa przed meczem z Arką: Dominguez wraca do gry, Rico dostanie więcej minut?

Ireneusz Mamrot na konferencji prasowej przed spotkaniem z Arką Gdynia przekazał kibicom dobre wiadomości. Po jednym meczu absencji do kadry meczowej wróci Antonio Dominguez, a Ricardinho jest już gotowy na grę większym wymiarze czasowym. Niestety trener ŁKS nie będzie mógł skorzystać w tej kolejce z Adama Marciniaka.

Dominguez trenuje z pełnym obciążeniem

W ostatnim spotkaniu z Resovią w kadrze meczowej zespołu nie znalazł się Antonio Dominguez. Było to spowodowane urazem pięty. Bohater meczu z GKS-em Bełchatów, w tym tygodniu trenował z drużyną i będzie w piątek do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

– Antonio miał zbitą piętę i ból uniemożliwiał mu założenie buta piłkarskiego. Nie trenował i w związku z tym nie pojechał z nami do Rzeszowa. W tym tygodniu wszedł w treningi i pracuje z pełnym obciążeniem – powiedział trener Mamrot na konferencji prasowej.

Marciniak wypada za kartki, nadal bez Corrala i Dankowskiego

Drużynie w piątek nie pomoże Adam Marciniak. Dla wychowanka ŁKS i byłego zawodnika Arki Gdynia, najbliższe spotkanie było bardzo ważne. Niestety czwarta żółta kartka obejrzana w meczu z Resovią, wyklucza go z tej rywalizacji. Na murawie nie pojawią się też kontuzjowani od dłuższego czasu – Kamil Dankowski i Samu Corral.

– Nie możemy skorzystać z Adama Marciniaka z powodu kartek. Nie zagrają też piłkarze, którzy są kontuzjowani od dłuższego czasu czyli Kamila Dankowskiego i Samuela Corrala. To są kontuzje przez które nie będę mógł z nich skorzystać jeszcze przez jakiś czas – Corral na pewno nie zagra już w tym sezonie. Na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje, że pozostali zawodnicy będą do mojej dyspozycji.

Ricardinho gotowy na grę w większym wymiarze czasowym

Brazylijski napastnik uporał się już w stu procentach z urazem kostki i powinien odgrywać coraz większą rolę w zespole ŁKS. 31-latek w tym tygodniu został wybrany najlepszym piłkarzem marca, choć nie wystąpił jeszcze ani razu w podstawowej jedenastce „Rycerzy Wiosny”.

– Wyróżnienie dla Ricardinho pokazuje, że jak jest ceniony przez kibiców, ale też przez sztab, pomimo tego, że nie zagrał żadnego z meczów w podstawowym składzie. Bardzo ubolewam, że już w pierwszym spotkaniu pod moją wodzą doznał urazu. Wszedł wtedy na 30 minut i z każdym kolejnym meczem chciałem mu dawać coraz więcej minut, ale złapał kontuzję. W tym momencie jest zdrowy i na pewno gotowy na występ w większym wymiarze czasowym. Będziemy robić wszystko, aby z każdym kolejnym mecze tych minut miał więcej na boisku.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0