Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Niech to będzie dobra niedziela! Zapowiedź meczu z Radomiakiem Radom

Po blisko miesięcznej przerwie spowodowanej przerwą reprezentacyjną i meczami wyjazdowymi na Stadion Króla powracają „Rycerze Wiosny”. W niedzielę o kolejne niezwykle potrzebne ligowe punkty ełkaesiacy zagrają z Radomiakiem Radom. Oby była to szczęśliwa niedziela dla wszystkich fanatyków ŁKS.

Marcin Matysiak (trener ŁKS): – Myślę, że będzie to piłkarski mecz i otwarta gra, że ani jedna ani druga drużyna nie będzie aż tak kalkulowała. Oczywiście początek meczu, to zawsze są takie przysłowiowe szachy, że drużyny się badają, gdzie można zaskoczyć przeciwnika. Mam takie, że przeczucie, że będzie to otwarty mecz, który mam nadzieję, że będzie obfitował w działania ofensywne, ale ze skutkiem końcowym takim, że to my strzelimy tą jedną bramkę więcej. 

Maciej Kędziorek (trener Radomiaka): –ŁKS po zmianie trener a pokazywał w ostatnich meczach, że chce pozostać w ekstraklasie za wszelką cenę. Spodziewamy się trudnego meczu, ale też dopingu, który będzie niósł gospodarzy. Powinna być fajna, piłkarska atmosfera. ŁKS potrafi grać efektownie i wykorzystywać przestrzenie, zwłaszcza Dani Ramirez, z którym miałem okazję pracować z Lechu Poznań. My jednak mamy swoje pomysły, jak sobie z tym poradzić, jedziemy tam po zwycięstwo.

Wyniki ostatnich spotkań

 

Tabela PKO BP Ekstraklasy

Sytuacja kadrowa

W meczu z Jagiellonią Białystok czerwoną kartką został ukarany Adrien Louveau. Francuski zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego musi pauzować dwie kolejki z rzędu, więc nie zobaczymy go w najbliższą niedzielę na Stadionie Króla. Pod znakiem zapytania stoi też występ Aleksandra Bobka, Pirulo i Oliwiera Sławińskiego, którzy zmagają się z lekkimi urazami. 

W zespole gości zabraknie ukaranego przez komisję ligi dwumeczową dyskwalifikacją Vagnera Diasa. W niedzielę na boisku nie zobaczymy również Francisco Ramosa, który od blisko roku leczy kontuzję złamania kości piszczelowej i strzałkowej. W Łodzi na pewno nie zagra także Leonardo Rocha, który w meczu z Puszczą Niepołomice doznał kontuzji stawu skokowego. Drużynie Radomiaka nie pomoże także, dopiero wracający po kontuzji Bruno Alves. 

Ostatnie bezpośrednie starcia

Transmisja

Spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Radomiakiem, będzie transmitowane na antenie, Canal+Sport 3. Mecz będzie też dostępny na platformie CANAL+ Online. Początek studia o 12:10, a dwadzieścia minut później pierwszy gwizdek arbitra.

Kursy bukmacherów

Obsada sędziowska

Sędzia główny: Damian Kos 

Asystenci: Bartosz Heinig, Bartosz Kaszyński

Sędzia techniczny: Aleksander Borowiak

Sędziowie VAR: Bartosz Frankowski, Patryk Gryckiewicz 

Więcej o meczu ŁKS – Radomiak

Raport kartkowy

Konferencja trenera Marcina Matysiaka

Przegląd prasy

Słów kilka

Sędzia

fot. Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119