Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Raport kartkowy: Z Radomiakiem nadal bez Francuza

Choć mecz dopiero w niedzielę, czas zmobilizować się na kolejne spotkanie. W ramach 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy Łódzki Klub Sportowy zmierzy się z Radomiakiem Radom. Po niespełna miesiącu wracamy na stadion Króla! Kogo do dyspozycji będzie miał trener Marcin Matysiak i kto będzie musiał uważać na upomnienia? Sprawdźmy!

W meczu z Jagiellonią Białystok czerwoną kartką został ukarany Adrien Louveau. Francuski zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego musi pauzować dwie kolejki z rzędu, więc nie zobaczymy go w najbliższą niedzielę na stadionie Króla. Poza tym szkoleniowiec łodzian – Marcin Matysiak ma do dyspozycji cały zespół (nie licząc nadal kontuzjowanego Bobka, Pirulo i Sławińskiego, których występ stoi pod znakiem zapytania). Nie zmieniła się również lista zagrożonych, nadal na upomnienia będą musieli uważać Michał Mokrzycki, Bartosz Szeliga, Marcin Flis, Kamil Dankowski i Dani Ramirez.

W zespole gości z powodu kartek nie zobaczymy Vagnera Diasa

ŻÓŁTE KARTKI

Michał Mokrzycki – 7 (zagrożony)

Jakub Letniowski, Kay Tejan – 6

 Adrien Louveau, Engjell Hoti – 5 

Bartosz Szeliga, Marcin Flis, Kamil Dankowski, Dani Ramirez, Pirulo, Aleksander Bobek – 3 (zagrożeni)

Artemijus Tutyškinas, Levent Gulen, Riza Durmisi, Husein Balić, Piotr Janczukowicz– 2

Stipe Jurić, Dawid Arndt, Jędrzej Zając, Rahil Mammadov, Antoni Młynarczyk, Piotr Głowacki – 1

 

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119