Nelson Balongo włączony do pierwszej drużyny!

Dzisiejszy sparing z warszawską Polonią to dla Piotra Stokowca nie tylko sprawdzenie pierwszego zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego, ale także poszczególnych zawodników rezerw. Swoją szansę otrzymał Nelson Balongo, który od poniedziałku zostanie włączony do pierwszej drużyny.

Szansę na pokazanie się w dzisiejszym meczu kontrolnym otrzymało kilku piłkarzy drugoligowych rezerw. W drugiej połowie spotkania na boisko wybiegli zawodnicy, którzy dołączyli do treningów z pierwszą drużyną już dwa tygodnie temu. Szczególną uwagę trenera zwrócił na siebie Nelson Balongo, który od poniedziałku dołączy do pierwszego zespołu i będzie przygotowywał się z drużyną do najbliższych spotkań w PKO BP Ekstraklasie. 

– Myślę, że młodzi dzisiaj – Młynarczyk, Zając pokazali się z dobrej strony. Balongo, którego też oceniam pozytywnie, zostanie włączony do pierwszej drużyny. Będzie się z nami do końca sezonu przegotowywał i zobaczymy, z oceną wstrzymamy się do końca. – powiedział trener, Piotr Stokowiec po sparingu z Polonią Warszawa. 

Fot. ŁKS Łódź