Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Trzech zawodników zadebiutowało w ŁKS-ie

Trzech nowych piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego zadebiutowało w sobotę w biało-czerwono-białych barwach. Nie był to udany początek dla ełkaesiaków, którzy przegrali z GKS-em Katowice 0:2.

Przed startem nowego sezonu na Aleję Unii dołączyło czterech nowych graczy. Jeden z nich – Bartosz Biel występował już wcześniej w ekipie dwukrotnego Mistrza Polski i debiutował 10 marca 2013 roku – właśnie w starciu z katowiczanami.

W sobotę w wyjściowym składzie wybiegła pozostała trójka graczy – Dawid Kort, Nelson Balongo oraz Władysław Ochronczuk. Kort spędził na placu gry 83. minuty, a Kongijczyk i Ukrainiec zostali zmienieni dwadzieścia minut przed końcem spotkania.

Żaden z nowych piłkarzy nie zaprezentował nic ciekawego, co by mogło się spodobać łódzkiej publiczności. W kolejnych starciach liczymy na dużo lepsze występy.

Z kadry pierwszego zespołu na debiut w pierwszym zespole biało-czerwono-białych czeka tylko, młody bramkarz Aleksander Bobek.

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119