Trzech zawodników zadebiutowało w ŁKS-ie

Trzech nowych piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego zadebiutowało w sobotę w biało-czerwono-białych barwach. Nie był to udany początek dla ełkaesiaków, którzy przegrali z GKS-em Katowice 0:2.

Przed startem nowego sezonu na Aleję Unii dołączyło czterech nowych graczy. Jeden z nich – Bartosz Biel występował już wcześniej w ekipie dwukrotnego Mistrza Polski i debiutował 10 marca 2013 roku – właśnie w starciu z katowiczanami.

W sobotę w wyjściowym składzie wybiegła pozostała trójka graczy – Dawid Kort, Nelson Balongo oraz Władysław Ochronczuk. Kort spędził na placu gry 83. minuty, a Kongijczyk i Ukrainiec zostali zmienieni dwadzieścia minut przed końcem spotkania.

Żaden z nowych piłkarzy nie zaprezentował nic ciekawego, co by mogło się spodobać łódzkiej publiczności. W kolejnych starciach liczymy na dużo lepsze występy.

Z kadry pierwszego zespołu na debiut w pierwszym zespole biało-czerwono-białych czeka tylko, młody bramkarz Aleksander Bobek.

Foto: Łukasz Żuchowski