ŁKS zagra sparing z Polonią Warszawa

W trakcie trwającej przerwy na reprezentacje piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrają mecz kontrolny z Polonią Warszawa. Druga sparingowa potyczka tych klubów w tym roku tym razem odbędzie się w Łodzi.

To zmiana, która przyszła wraz z roszadą na ławce trenerskiej. Kazimierz Moskal nie był zbyt dużym fanem rozgrywania sparingów w trakcie przerw reprezentacyjnych. Jak widzimy Piotr Stokowiec ma do tego inne podejście i nie zamierza marnować wolnego tygodnia, tylko wykorzysta go na ciężką prace, która ma zaowocować utrzymaniem w elicie.

Według informacji portalu DumaStolicy gra kontrolna ŁKS-u z Polonią odbędzie się w piątek o godzinie 12 w Łodzi. Do tej pory nie potwierdziły tego oficjalne strony klubów. 

Tak o sparingu po spotkaniu z Piastem Gliwice mówił trener Stokowiec:

– Sparing z Polonią będzie w Łodzi. Jeszcze jest godzina do ustalenia, ale nie będzie na pewno na głównym stadionie, bo to zależy od meczu Polska-Izrael, czy on się odbędzie. Myślę, że będzie komunikat z klubu, bardziej tu chodzi o sprawy organizacyjne. Szukamy boiska gdzieś dookoła, także myślę, że będzie informacja. Cały czas chcę widzieć zawodników w meczach i jest on tam też potrzebny, zresztą jutro na rezerwy też jedzie czterech zawodników z dzisiejszej dwudziestki. Nie ma nic lepszego niż gra. Ja chcę dobrze zdiagnozować, dobrze sprofilować tych zawodników i po prostu dobrze przygotować się do wiosny.

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport