Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Mladen Kascelan: Mam nadzieję, że ŁKS awansuje do ekstraklasy

W ostatnim sparingu podczas obozu w Side piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego mierzyli się z Bałtiką Kaliningrad. Kapitanem drużyny z Rosji jest dobrze znany w Łodzi Mladen Kascelan, który po spotkaniu na łamach ŁKS TV odpowiedział na kilka pytań m.in. o ŁKS.

O swoim występie w pierwszej połowie sparingu:
– Grało mi się bardzo dobrze. Myślę, że to był jeden z silnych sparingów dla nas na tym obozie. I jestem bardzo zadowolony z gry.

O reakcji na inforamcje o meczu z ŁKS-em:
– Oczywiście, że ucieszyła mnie ta informacja. Łódzki Klub Sportowy to mój pierwszy zespół w Polsce i wszędzie wspominałem ciepło o ŁKS-ie.

O różnicach między ŁKS-em Mladelana, a dzisiejszym:
– To jest zupełnie inny zespół. Grał tylko jeden zawodnik – Adaś Marciniak – którego poznałem w ŁKS-ie.

O śledzeniu losów ŁKS-u:
– Cały czas śledzę ŁKS. Piszę do kierownika Jacka Żałoby. Mam nadzieję, że zespół w tym roku awansuje do ekstraklasy.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119