Porażka rezerw w ćwierćfinale OPP

Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego przegrały ćwierćfinałowy mecz Okręgowego Pucharu Polski z Jutrzenką Warta 1:2. Jedynego gola dla łodzian na otarcie łez w 90 minucie zdobył rezerwowy Mikołaj Lipień.

Jutrzenka wyszła na prowadzenie już w 14 minucie po trafieniu Adriana Freta. 20 minut później piłkę do siatki wpakował Piotr Burski i na tablicy wyników widniał wynik 2:0 dla gospodarzy. Ełkaesiaków stać było tylko na jedno gola w ostatniej minucie meczu autorstwa Mikołaja Lipienia. Pomocnik ŁKS ostatnio jest w dobrej formie strzeleckiej. Tydzień temu również zdobył bramkę w wygranym 1:0 sparingu z LKS-em Różyca.

W drużynie Marcina Matysiaka zobaczyliśmy kilku zawodników, którzy na stałe trenują z pierwszym zespołem ŁKS: Mieszko Lorenca, Aleksandra Bobka, Artura Sójkę, Piotra Tazbira czy Tomasza Góreckiego.

Jak poinformował na Twitterze Lens Strong, spotkanie ŁKS-u z Jutrzenką Warta z wysokości trybun oglądał selekcjoner reprezentacji Polski do lat 17 Maciej Stolarczyk.

Jutrzenka Warta – ŁKS II Łódź 2:1 (2:0)

Bramki: Adrian Fret 14, Piotr Burski 34 – Mikołaj Lipień 90

Wyjściowy skład ŁKS: Bobek – Tazbir, Ślęzak (K), Lorenc, Karlikowski – Sójka, Czypicki – Gmosiński, Górecki, Piela – Piotrowski.

W drugiej połowie zagrali również: Lasota, Lambrecht, Lipień i Król.

Foto: Lens Strong