Marcin Matysiak: W drugiej połowie zaprezentowaliśmy się zdecydowanie lepiej

Niemoc wyjazdowa trwa i to nie tylko w pierwszej drużynie. Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego przegrały wczoraj 2:1 z Polonią Bytom. Jest to druga z rzędu przegrana na wyjeździe, drużyny Marcina Matysiaka. O przebiegu spotkania, na konferencji pomeczowej wypowiedział się trener zespołu z al. Unii. 

W ramach 9. kolejki 2. Ligi ŁKS II zmierzył się z Polonią Bytom. Po pierwszych słabych 45. minutach zespół Marcina Matysiaka schodził do szatni z jednobramkową stratą. W drugiej połowie gra łodzian wyglądała lepiej, lecz nie uchroniło nas to od straty kolejnej bramki. Dopiero w 78. minucie po wrzucie piłki przez Jędrzeja Zająca w pole karne, Nelson Balongo dograł piętą i skierował piłkę w siatkę. Jest to pierwszy gol napastnika dla Łódzkiego Klubu Sportowego.

Fot. Michał Stańczyk/Cyfrasport

– Myślę, że jako zespół zagraliśmy dwie różne połowy. Jeśli chodzi o pierwszą połowę, nie była to najlepsza połowa w naszym wykonaniu. Zagraliśmy przeciętnie, szczególnie brakowało nam agresji w grze w doskoku, zostawialiśmy dużo miejsca i przestrzeni drużynie przeciwnej. Co oczywiście skutkowało tym, że mogła spokojnie realizować swój plan na ten mecz. Stworzyła sytuacje i po jednej z takich sytuacji zdobyła bramkę. Myślę, że druga połowa była już zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu, mogliśmy widzieć nasz zespół właśnie w takiej dyspozycji. Myślę, że w tej drugiej połowie zaprezentowaliśmy się zdecydowanie lepiej, przy odrobinie szczęścia mogliśmy się tutaj pokusić o wywiezienie jednego punktu. Tak się jednak nie stało, wracamy do Łodzi i od jutra zaczynamy przygotowania do kolejnego spotkania. Myślę, że kolejny mecz będzie najlepszą odpowiedzią tego co dzisiaj nas tutaj spotkało. Wierzę, że tak będzie, że ciężko popracujemy w tygodniu i na kolejny mecz będziemy zdecydowanie jeszcze lepiej przygotowani. – powiedział Marcin Matysiak podczas konferencji. 

Fot. ŁKS Łódź