Oceny po meczu z Rakowem Częstochowa

Łódzki Klubu Sportowy przegrał z Rakowem Częstochowa 0:1. Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi ocenami zawodników, które w tym sezonie będą przydzielane w skali od 1 do 6.

Aleksander Bobek

Aleksander Bobek: Młody bramkarz biało-czerwono-białych  zaprezentował solidny występ, wykonując kilka udanych interwencji.

Ocena: 4

Kamil Dankowski

Kamil Dankowski: Prawy obrońca ŁKS-u zagrał bardzo dobre zawody, nie popełniając żadnych karygodnych błędów. Jego interwencje były pewne i przynoszące spokój zespołowi.

Ocena: 4

Ignacio Monsalve Vicente

Nacho Monsalve: Co do dwóch stoperów, Nacho mógłby zachować się lepiej w niektórych sytuacjach, ale ogólnie można uznać, że prezentował dobry poziom przez cały mecz. 

Ocena: 3

Marcin Flis

Marcin Flis: Zasłużył na pochwałę za swoje trafne i pewne interwencje, co przyniosło spokój zespołowi. Forma zawodnika sprowadzonego ze Stali Mielec może być obiecującym znakiem przed następnym spotkaniem z Jagiellonią Białystok.

Ocena: 4

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Piotr Głowacki

Piotr Głowacki: Piotr, mimo trudnego początku sezonu, pokazał charakter i nieustępliwość, co przełożyło się na jego solidne występy po poznaniu ligi, liczymy że stały progres będzie się utrzymywał w jego wykonaniu. 

Ocena: 4

Jakub Letniowski

Jakub Letniowski: Po zawieszeniu spowodowanego kartkami, do kadry meczowej wrócił i zagrał całkiem dobrze, podejmując wiele dobrych decyzji na boisku.

Ocena: 4

Michał Mokrzycki

Michał Mokrzycki: Gra przez cały sezon jest solidna, ale niestety błąd w tym spotkaniu przy obliczaniu trajektorii piłki skutkował stratą bramki, która zadecydowała o wyniku meczu.

Ocena: 3

Engjell Hoti

Engjëll Hoti: Zagrał bardzo dobrze od pierwszej minuty, wykazując się udanymi dryblingami i wyprowadzeniami piłki, choć niestety nie udało mu się zdobyć bramki, ani asysty. 

Ocena: 4

Bartosz Szeliga

Bartosz Szeliga: Ze wszystkich występów Ekstraklasowych ten był najlepszy w wykonaniu Bartosza, który wraca po kontuzji. Mamy nadzieję , że stopniowa poprawa formę będzie miała efekty już w następnej rywalizacji na stadionie Króla.

Ocena: 4

Piotr Janczukowicz

Piotr Janczukowicz: Mimo wątpliwości przez kibiców co do obecności Piotra w wyjściowym składzie, jego walka i nieustępliwość były widoczne, choć niestety nie przyniosły efektów w postaci bramki ani asysty.

Ocena: 4

Kay Tejan

Kay Tejan: Zawodnik z Holandii, jak zazwyczaj chwalony, miał w tym spotkaniu niestety problemy z wykończeniem. Na nodze miał wiele piłek, po których powinien strzelić bramkę, lecz jego nieskuteczność uniemożliwiła ŁKS-owi zdobycie bramki.

Ocena: 3

Dani Ramirez

Dani Ramirez: Zaskakującym było widzenie Daniego na ławce rezerwowej, Jednak jeżeli był to element taktyczny, to na pewno dobry ponieważ jego wejście na boisko przyniosło świeży powiew. Mimo to zabrakło trochę szczęścia, aby ŁKS mógł zdobyć przynajmniej punkt.

Ocena: 4

José Antonio Ruiz López

Pirulo: Podobnie jak w Danii, występ drugiego z Hiszpanów dał pozytywny impuls, ale niestety nie wystarczył, aby Reprezentacja Łodzi uniknęła porażki.

Ocena: 4

Stipe Jurić

Stipe Jurić: Nie dał zbyt wiele zespołowi po wejściu na boisku. 

Ocena: 1

Maciej Śliwa

Maciej Śliwa: Nie miał zbyt wiele minut na pokazanie swoich umiejętności.

Ocena: 2

Artemijus Tutyskinas

Artemijus Tutyškinas: Nie miał zbyt wiele minut na pokazanie swojego pełnego potencjału.

Ocena: 3

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport