Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Grzegorz Glapka nowym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego!

Pion sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego nie próżnuje w ostatni dzień okna transferowego. Nowym piłkarzem „Rycerzy Wiosny” został dziewiętnastoletni Grzegorz Glapka. Napastnik podpisał z ŁKS-em umowę ważną do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o rok.

Grzegorz Glapka to wciąż młody zawodnik wchodzący powoli do seniorskiej piłki. Jest wychowankiem Stadionu Śląskiego Chorzów, ale miał okazje występować w najlepszych polskich akademiach – Lecha Poznań, Legii Warszawa i SMS-u Łódź.

Ostatnie sezony Glapka spędził na Śląsku – najpierw w rezerwach Piasta Gliwice, a później trzecioligowym Pniówku Pawłowice Śląskie. I to właśnie z tego drugiego klubu trafia do Łodzi.

Dziewiętnastolatek jest uniwersalnym zawodnikiem. Z powodzeniem może występować jako lewy i prawy napastnik. Łódzki Klub Sportowy podpisał z Grzegorzem Glapką dwuletnią umowę obowiązującą do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Grzegorz, witamy w Łodzi! Życzymy jak najwiecej udanych spotkań w biało-czerwono-białych barwach!