Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: Brak absencji w ŁKS-ie i Chojniczance

W najbliższym meczu z Ruchem Chorzów, żaden z piłkarzy biało-czerwono-białych nie musi pauzować za kartki. Podobnie sprawy mają się w szeregach Chojniczanki Chojnice. 

Po ostatnim spotkaniu z Ruchem Chorzów sytuacja z kartkami nie uległa znaczącym zmianom. Wciąż zagrożonych jest pięciu piłkarzy: Maciej Dąbrowski, Piotr Janczukowicz, Kamil Dankowski, Dawid Kort oraz Mieszko Lorenc. Oczywiście z powodów zdrowotnych, ten ostatni nie „poprawi” już swojego dorobku kartkowego w tym sezonie.

W Chojniczance na kolejne napomnienie muszą uważać: Paweł Czajkowski, Michał Mikołajczyk, Patryk Tuszyński oraz Sam van Huffel. 

ŻÓŁTE KARTKI:

Maciej Dąbrowski – 7 (zagrożony)

Mateusz Kowalczyk – 6

Pirulo – 5

Nacho Monsalve – 4 

Mieszko Lorenc, Dawid Kort, Kamil Dankowski, Piotr Janczukowicz – 3 (zagrożeni)

Damian Nowacki, Vladyslav Okhronchuk, Nelson Balongo, Michał Trąbka, Oskar Koprowski, Aleksander Bobek, Adam Marciniak, Michał Mokrzycki – 2

Artemijus Tutyškinas, Jan Kuźma, Bartosz Biel, Milan Spremo, Stipe Jurić – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119