Piłka NożnaTransfery

ŁKS sięgnie po skrzydłowego z ekstraklasy?

Zdaniem portalu Weszło Łódzki Klub Sportowy pracuje nad kolejnym wzmocnieniem. Do ekipy lidera Fortuna 1 Ligi ma dołączyć Maciej Śliwa z Miedzi Legnica. W grę wchodzi transfer gotówkowy, a skrzydłowy ma już przechodzić testy medyczne.

Maciej Śliwa przez ostatnie trzy i pół roku był zawodnikiem Miedzi Legnica. I o ile w Fortuna 1 Lidze był czołowym młodzieżowcem drużyny, która w cuglach wywalczyła awans, tak na poziomie PKO BP Ekstraklasy miał ostatnio problem z regularną grą. W tym roku nie wybiegł na boisko ani razu, a w całym sezonie uzbierał zaledwie 249 minut. W tym czasie zdążył popisał się m.in. tą bramką w pierwszej kolejce sezonu.

W poszukiwaniu regularnej gry 21-latek ma dołączyć do ŁKS-u. Zawodnikowi za cztery miesiące kończy się kontrakt z Miedzią, jednak już zimą ma wzmocnić „Rycerzy Wiosny” na zasadzie transferu gotówkowego. Według portalu Weszło, ostatnim etapem przed finalizacja tego ruchu są już tylko testy medyczne.

Śliwa z powodzeniem może grać na obu skrzydłach oraz „10”. Najczęściej grał jednak jako prawoskrzydłowy. Pierwszoligowe boiska zna bardzo dobrze. W swojej karierze wystąpił na nich 76 razy, zdobywając 6 bramek i notując 7 asyst.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119