Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Marcin Kochanek arbitrem starcia w Głogowie

Sobotnie spotkanie w Głogowie poprowadzi sędzia, który w przeszłości miał okazję już gwizdać Łódzkiemu Klubowi Sportowemu, choć na poziomie II Ligi. Mowa o Marcinie Kochanku, dla którego jest to pierwszy sezon, który rozpoczyna sędziowaniem na poziomie zaplecza Ekstraklasy.

Sędziego Kochanka na liniach wesprą asystenci – Krzysztof Stępień Maciej Kosarzecki – zaś arbitrem technicznym będzie Szymon Lizak. Za VAR w tym spotkaniu będą odpowiedzialni Artur Aluszyk oraz Marek Arys.

Arbiter z rocznika ’91 stawia dopiero swoje pierwsze kroki na zapleczu Ekstraklasy – w zeszłym sezonie gwizdał zarówno w II Lidze, jak i kilkukrotnie w Fortuna 1. Lidze. Obecne rozgrywki rozpoczął już sędziowaniem na drugim poziomie rozgrywkowym w Polsce, prowadząc mecz 2. kolejki I Ligi pomiędzy Górnikiem Łęczna a Sandecją Nowy Sącz (1:1). Pokazał wówczas 6 żółtych kartek i odgwizdał jeden rzut karny.

Historia meczów z udziałem ŁKS-u prowadzonych przez Marcina Kochanka: 

Bilans: 1 remis Bramki: 1-1

Sezon 2017/18

26.08.2017: Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź 1:1 (II Liga)

fot: Arkadiusz Kogut


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119