NewsPiłka Nożna

ŁKS U14 z awansem do Centralnej Ligi Juniorów!

Dzięki zwycięstwu 2:0 nad Stomilem Olsztyn w sobotę drużyna ŁKS-u U14 zapewniła sobie udział w przyszłosezonowej Centralnej Lidze Juniorów! Młodzi ełkaesiacy zmierzą się w niej ze swoimi rówieśnikami z najlepszych akademii w Polsce.

ŁKS U14 wygrał rozgrywki w swojej lidze wojewódzkiej, czym zapewnił sobie udział w barażach o grę w Centralnej Lidze Juniorów U15. Przeciwnikiem ełkaesiaków został najlepszy zespół województwa warmińsko-mazurskiego – Stomil Olsztyn.

W pierwszym spotkaniu w Olsztynie biało-czerwono-biali pewnie ograli swoich rywali 1:0, choć zaliczka przed meczem rewanżowym mogła być wyższa. W sobotę obie drużyny spotkały się ponownie, tym razem w Łodzi. Ełkaesiacy okazali się mało gościnni i ogrywając Stomil 2:0 zapewnili sobie prawo do gry w CLJ!

fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119