Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Legia chce Pyrdoła już zimą

Legia Warszawa zabiega o pozyskanie Piotra Pyrdoła już zimą i złożyła pierwszą ofertę do łódzkiego klubu. Propozycja wicemistrzów Polski została odrzucona, ale oczekuje się, że włodarze stołecznego klubu wrócą z lepszymi warunkami. 

Jak podaje Przegląd Sportowy delegacja ze stolicy pojawiła się w środę w Łodzi, ale po rozmowach w klubie z Alei Unii wróciła do Warszawy z niczym.

Od kilkunastu dni spekuluje się w mediach nad przyszłością skrzydłowego ŁKS. Zdaniem portalu Legia.net Pyrdoł jest już dogadany z Legią i ma podpisaną umowę ważną od 1 lipca. Włodarzom „Wojskowych” zależy jednak na pozyskaniu Piotrka zimą z obawy na to, że 20-latek może spędzić najbliższą rundę w IV-ligowych rezerwach łodzian.

– Wiadomo, że przyjdzie Piotr Pyrdoł, obiecujący zawodnik ŁKS-u. Trwają negocjacje między klubami, Legia chciałaby mieć zawodnika już teraz. Na razie Pyrdoł podpisał kontrakt obowiązujący od początku sezonu 2020/21. – czytamy na stronie Legia.net. 

Pyrdoł obecnie trenuje z drużyną Kazimierza Moskala, ale jego wyjazd na obóz do Side stoi pod sporym znakiem zapytania. Przyszłość zawodnika powinna się wyjaśnić przed sobotnim wylotem do Turcji.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119