Legia chce Pyrdoła już zimą

Legia Warszawa zabiega o pozyskanie Piotra Pyrdoła już zimą i złożyła pierwszą ofertę do łódzkiego klubu. Propozycja wicemistrzów Polski została odrzucona, ale oczekuje się, że włodarze stołecznego klubu wrócą z lepszymi warunkami. 

Jak podaje Przegląd Sportowy delegacja ze stolicy pojawiła się w środę w Łodzi, ale po rozmowach w klubie z Alei Unii wróciła do Warszawy z niczym.

Od kilkunastu dni spekuluje się w mediach nad przyszłością skrzydłowego ŁKS. Zdaniem portalu Legia.net Pyrdoł jest już dogadany z Legią i ma podpisaną umowę ważną od 1 lipca. Włodarzom „Wojskowych” zależy jednak na pozyskaniu Piotrka zimą z obawy na to, że 20-latek może spędzić najbliższą rundę w IV-ligowych rezerwach łodzian.

– Wiadomo, że przyjdzie Piotr Pyrdoł, obiecujący zawodnik ŁKS-u. Trwają negocjacje między klubami, Legia chciałaby mieć zawodnika już teraz. Na razie Pyrdoł podpisał kontrakt obowiązujący od początku sezonu 2020/21. – czytamy na stronie Legia.net. 

Pyrdoł obecnie trenuje z drużyną Kazimierza Moskala, ale jego wyjazd na obóz do Side stoi pod sporym znakiem zapytania. Przyszłość zawodnika powinna się wyjaśnić przed sobotnim wylotem do Turcji.