Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Piąty zimowy transfer ŁKS-u stał się faktem! Nowy obrońca zameldował się przy al. Unii Lubelskiej

Już w najbliższą sobotę piłkarze ŁKS-u wyruszą na zgrupowanie do tureckiego Side. Jednym z zawodników, którzy wsiądą na pokład samolotu będzie nowy nabytek „Rycerzy Wiosny” – Tadej Vidmajer! Kontrakt nowego obrońcy łodzian obowiązywać będzie przez 2,5 roku.

Władze Łódzkiego Klubu Sportowego tej zimy nie lada rozpieszczają swoich kibiców. Okienko transferowe w Polsce nie zostało jeszcze otwarte, a w szeregach beniaminka PKO Ekstraklasy pojawiło się już piąte nowe nazwisko. Tym razem wybór padł na lewego obrońcę rodem ze Słowenii.

Tadej Vidmajer, bo o nim właśnie mowa, swoją piłkarską karierę rozpoczynał w NK Celje, w którym spędził większość swojego życia. Przez osiem lat spędzonych w drużynie żółto-niebieskich Tadej rozegrał 206 spotkań, zdobywając w nich 3 bramki oraz notując 11 asyst.

W obecnym sezonie Słoweniec rozegrał 18 spotkań, w których zdobył dwie bramki i dołożył jedną asystę. NK Celje w chwili obecnej zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli, a w rozgrywkach Pucharu Słowenii awansowało do ćwierćfinału. Duża w tym zasługa nowego obrońcy „Rycerzy Wiosny”, który był podporą defensywy słoweńskiego klubu.

Nowy obrońca łodzian ma być konkurencją na lewej stronie defensywy dla Adriana Klimczaka. Tadej może występować jednak nie tylko w pierwszej linii, ale i na lewej stronie pomocy.

Tadej, witamy w biało-czerwono-białej rodzinie! Życzymy jak najwięcej udanych spotkań w koszulce z „Przeplatanką” na piersi!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119