Kibice

VIII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca 2020 roku Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego zaprasza na VII Bieg „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Na terenie Parku na Zdrowiu im. Józefa Piłsudskiego odbędą się zawody na dystansach 5 kilometrów oraz symbolizującym datę śmierci ostatniego z Wyklętych dystansie 1963 metrów.

Zgłoszenia uczestników przyjmujemy poprzez specjalny formularz dostępny pod adresem: http://www.zapisy.inessport.pl/.

Regulamin zawodów dostępny jest TUTAJ.

Łączna liczba uczestników uprawnionych do startu w biegu głównym ograniczona jest do 550 osób, zaś w biegu towarzyszącym do 100 osób. Warunkiem uczestnictwa w biegu głównym jest uiszczenie opłaty startowej w wysokości 35 złotych (do 16 stycznia 2020 roku), 40 złotych (po 15 lutego 2020 roku) lub 50 złotych (do 23 lutego 2020 roku i w biurze zawodów). Opłatę startową można wnieść wyłącznie za pośrednictwem portalu internetowego Dotpay. Po dokonaniu zgłoszenia, system przekierowuje na stronę Dotpay, przez którą należy dokonać opłaty startowej. Płatności można dokonać również po zalogowaniu w serwisie http://www.zapisy.inessport.pl/ – zakładka „moje konto – płatności”. W biegu towarzyszącym wezmą udział wyłącznie osoby zaproszone przez Organizatora. Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma na mecie pamiątkowy medal. Ponadto w pakietach startowych znajdą się również okolicznościowe koszulki oraz gadżety.

Link do samodzielnego przepisania pakietu na inną osobę znajduje się TUTAJ.

Trasa biegu nie posiada atestu.

Start oraz meta zawodów będą się znajdować przy hali Atlas Arena (al. Bandurskiego 7). Główny bieg na dystansie 5 kilometrów rozpocznie się o godzinie 12:00, zaś bieg towarzyszący na dystansie 1963 metrów o 11:00.

Ogólnopolskim organizatorem Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych jest

Fundacja Wolność i Demokracja.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych!

Kontakt z Dyrektorem Biegu
Mariusz Przybyła