Piłka NożnaWypowiedzi

Kay Tejan: To dla mnie najlepszy czas, aby zagrać w Polsce

Kay Tejan dołączył w poniedziałek do Łódzkiego Klubu Sportowego z holenderskiego Top Oss. W pierwszej rozmowie po podpisaniu kontraktu, opowiedział o emocjach związanych z tym ruchem w jego karierze. 

– Czuję się świetnie, jestem podekscytowany, również treningami z nowym zespołem i tym, aby rozgrywać dobre mecze. Wszystko zaczęło się miesiąc temu. Było duże zainteresowanie, a ja właśnie wyjeżdzałem na wakacje. Po moim powrocie wszystko przedyskutowaliśmy. I teraz jestem już tutaj. Znałem już kilka polskich klubów, które były zainteresowane mną w przeszłości. Ale myślę, że teraz to dla mnie najlepszy czas, aby zagrać w Polsce. Podoba mi się ten klub i jestem podekscytowany tym – powiedział 26-letni napastnik.

Holender w kilku słowach postanowił też opowiedzieć o tym, czego mogą się spodziewać fani biało-czerwono-białych po jego grze.

– Myślę, że nie mogę się porównać do żadnego zawodnika grającego podobnie do mnie, ponieważ gram w nieco innym stylu jako napastnik. Dlatego trudno mnie porównać z innym piłkarzem. Jestem silny i szybki, techniczny i umiem dobrze strzelać – zakończył.

Foto: ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119