Piłka Nożna

Pierwszy trening Ramireza z drużyną

Dani Ramirez dziś został zaprezentowany jako nowy nabytek beniaminka Ekstraklasy. Hiszpan po podpisaniu kontraktu, od razu wziął udział w sesji treningowej pod okiem Kazimierza Moskala.

Łodzianie trenowali dziś w godzinach przedpołudniowych na boisku bocznym przy alei Unii. Na zajęciach pojawili się wszyscy trzej piłkarze, którzy podpisali w tym tygodniu kontrakty – Marcin Flis, Kay Tejan oraz wspomniany Dani Ramirez. 

Dla 31-letniego Hiszpana jest to powrót na „stare śmieci”. Gra w Łódzkim Klubie Sportowym otworzyła mu drzwi do lepszych klubów. Po niezłym pobycie w Lechu Poznań, przeniósł się do Zulte Waregem, ale w Belgii kariery nie zrobił i po roku wraca do Polski. 

Bardzo ciekawie zapowiada się ponowna współpraca Daniego Ramireza z Kazimierzem Moskalem. To właśnie pod wodzą obecnego szkoleniowca biało-czerwono-białych, pomocnik prezentował najwyższą formę. 

Foto: ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119