NewsPiłka NożnaTransfery

Jowin Radziński na testach w Wigrach Suwałki

Okno transferowe oznacza nie tylko transfery definitywne zawodników z klubu i do klubu, ale także wypożyczenia perspektywicznych zawodników. Jak podały klubowe media do takowego przymierzany jest Jowin Radziński, aktualnie przebywający na testach w Wigrach Suwałki.

Utalentowany boczny obrońca dołączył do Łódzkiego Klubu Sportowego we wrześniu 2020 roku. Jowin przeprowadził się do Łodzi z Warszawy, gdzie grał w Polonii, której barwy wciąż reprezentuje jego brat – Junior Radziński. Sezon spędził w drugim zespole ŁKS-u, w którym był ważnym elementem drużyny, która ostatecznie wywalczyła awans do III Ligi.

W przeciwieństwie do wielu kolegów z drużyny, klub zamiast ogrywać zawodnika w III Lidze zdecydował się na wypożyczenie go do zespołu znajdującego się w wyższej klasie rozgrywkowej. Jowin aktualnie przebywa na testach w II-ligowych Wigrach Suwałki i jeśli przejdzie je pomyślnie, dołączy do tej drużyny na zasadzie wypożyczenia.

Ogrywanie młodych zawodników w II-ligowych zespołach nie jest nowością w Łódzkim Klubie Sportowym. Ścieżkę tę przetarł Jan Sobociński, który spędził jedną rundę w Gryfie Wejherowo, a także Oskar Koprowski, który również reprezentował na wypożyczeniu barwy pomorskiego klubu, a także Legionovii Legionowo.

Fot. Lens Strong


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119