Piłka NożnaRezerwy

Jakub Tosik zostaje w ŁKS. Będzie występował w rezerwach!

Jakub Tosik nadal będzie występował z przeplatanką na piersi. Doświadczony pomocnik niebawem podpisze nowy kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym i będzie występował w III-ligowych rezerwach.

Dwukrotny reprezentant Polski był zawodnikiem pierwszej drużyny ŁKS przez dwa ostatnie sezony i wystąpił w 47 spotkaniach. Od rozgrywek 2022/23 będzie występował w drugim zespole biało-czerwono-białych oraz szkolił się pod kątem trenerskim w akademii. 35-latek swoim doświadczeniem ma pomagać młodszym graczom na boisku.

Nowy kontrakt Tosika będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku. Wszystkie szczegóły zostały już ustalone i w tym tygodniu ma nastąpić podpisanie umowy.

Foto: ŁKS / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119