Piłka NożnaRezerwyTransfery

Nowy gracz w Akademii. Fabian Borysiuk podpisał kontrakt z ŁKS!

Łódzki Klub Sportowy ma nowego zawodnika. Kontrakt z biało-czerwono-białymi, podpisał zdolny bramkarz Fabian Borysiuk. Umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku.

Borysiuk urodził się w 2006 roku i pochodzi z piłkarskiej rodziny. Jego ojciec Rafał jest trenerem III-ligowego Podlasia Biała Podlaska, a wujek to Ariel Borysiuk – piłkarz i dwunastokrotny reprezentant Polski, który rozegrał 228 meczów w Ekstraklasie, w barwach Legii Warszawa, Lechii Gdańsk, Wisły Płock oraz Jagiellonii Białystok.

W poprzednim sezonie 16-latek występował w Centralnej Lidze Juniorów U-17 w drużynie TOP 54 Biała Podlaska. W 14 występach zanotował cztery czyste konta, a jego zespół skończył rozgrywki na 4. miejscu. Borysiuk zadebiutował też w seniorskim zespole Podlasia. W ostatniej kolejce III ligi dostał od trenera, a prywatnie swojego ojca, pięć minut w meczu z Wólczanką Wólką Pełkińską. 

W ŁKS-ie gracz, który może pochwalić się dobrymi warunkami fizycznymi, będzie trenował z zespołem rezerw, a prawdopodobnie swoje piłkarskie szlify na boisku, będzie zbierał w drużynie ŁKS III w klasie okręgowej. Borysiuk może też występować w drużynach młodzieżowych do lat 17 i 19.

Fabian witamy w Łodzi! 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119