Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Ełkaesiacy zakończyli etap przygotowań w Polsce. Teraz czas na Turcję!

Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego odbyli dziś ostatni trening w ośrodku treningowym na Minerskiej i już jutro w nocy wyruszą do Warszawy. Ze stolicy polecą na ponad dwa tygodnie do tureckiego Side.

Biało-czerwono-biali w środę trenowali dwa razy. Najpierw piłkarze podzieleni na grupy pracowali na siłowni, a później już na boisku pod balonem. W treningu wzięło udział 25 piłkarzy. Samu Corral i Marcel Wszołek nadal trenują indywidualnie.

Dla piłkarzy Wojciecha Stawowego były to ostatnie zajęcia w Łodzi, przed wylotem do Turcji. W nocy z czwartku na piątek drużyna uda się na lotnisko do Warszawy. W godzinach porannych łodzianie wsiądą na pokład samolotu, który zabierze ich do Side. Piłkarze będą zakwaterowani w kompleksie Arslan Zeki Demirci. 

W Turcji wicelidera Fortuna I ligi czekają trzy mecze kontrolne z rywalami z Serbii (FK Voždovac oraz FK Radnicki Nis) i Kazachstanu.

Oficjalna kadra zespołu na obóz nie została jeszcze opublikowana przez klub, ale jutro powinniśmy już ją poznać.

Foto: ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119