Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

FK Voždovac kolejnym rywalem ŁKS-u w Turcji?

Wszystko wskazuje na to, że drugim serbskim zespołem z jakim będą mierzyć się ełkaesiacy w Side jest – FK Voždovac.

Według informacji podanych przez z klub z Bałkanów, łodzianie mieliby zagrać z dziewiątą drużyną serbskiej ekstraklasy w czwartek 28 stycznia o 11:00. Co ciekawe na ten sam dzień wstępnie zaplanowane jest również spotkanie kontrolne biało-czerwono-białych z FK Radnicki Nis, o czym informowaliśmy wczoraj (tekst dostępny TUTAJ).

Jeśli tak rzeczywiście się stanie to prawdopodobnie w tych meczach zagrają dwie różne jedenastki ŁKS-u. Chyba, że nastąpił błąd i sparingi z serbskimi zespołami odbędą się w innych terminach. Potwierdzeniem tej tezy mogą być słowa Wojciecha Stawowego na ostatniej konferencji prasowej, podczas której trener mówił, że dopinane są ostatnie szczegóły dat meczów kontrolnych.

– Sparingpartnerzy praktycznie już są potwierdzeni. Tam są dogrywane szczegóły, dlatego na razie wstrzymujemy się z podaniem informacji. Dlatego, że chcemy podać już dokładną datę i godzinę. Wtedy będziemy pewni, że to będzie ten a nie inny rywal – mówił Wojciech Stawowy na łamach ŁKS TV. 

FK Voždovac to klub ze stolicy Serbii – Belgradu. W jego barwach przed transferem do Łodzi występował pomocnik Dragoljub Srnić.

Drago Srnić w barwach FK Voždovac – Foto: Srdjan Stevanović


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119