FK Voždovac kolejnym rywalem ŁKS-u w Turcji?

Wszystko wskazuje na to, że drugim serbskim zespołem z jakim będą mierzyć się ełkaesiacy w Side jest – FK Voždovac.

Według informacji podanych przez z klub z Bałkanów, łodzianie mieliby zagrać z dziewiątą drużyną serbskiej ekstraklasy w czwartek 28 stycznia o 11:00. Co ciekawe na ten sam dzień wstępnie zaplanowane jest również spotkanie kontrolne biało-czerwono-białych z FK Radnicki Nis, o czym informowaliśmy wczoraj (tekst dostępny TUTAJ).

Jeśli tak rzeczywiście się stanie to prawdopodobnie w tych meczach zagrają dwie różne jedenastki ŁKS-u. Chyba, że nastąpił błąd i sparingi z serbskimi zespołami odbędą się w innych terminach. Potwierdzeniem tej tezy mogą być słowa Wojciecha Stawowego na ostatniej konferencji prasowej, podczas której trener mówił, że dopinane są ostatnie szczegóły dat meczów kontrolnych.

– Sparingpartnerzy praktycznie już są potwierdzeni. Tam są dogrywane szczegóły, dlatego na razie wstrzymujemy się z podaniem informacji. Dlatego, że chcemy podać już dokładną datę i godzinę. Wtedy będziemy pewni, że to będzie ten a nie inny rywal – mówił Wojciech Stawowy na łamach ŁKS TV.

FK Voždovac to klub ze stolicy Serbii – Belgradu. W jego barwach przed transferem do Łodzi występował pomocnik Dragoljub Srnić.

Drago Srnić w barwach FK Voždovac – Foto: Srdjan Stevanović