Fortuna Puchar PolskiPiłka Nożna

Debiutancki gol Janczukowicza w barwach ŁKS

Piotr Janczukowicz udanie zaprezentował się łódzkim kibicom. Młody napastnik w debiucie w biało-czerwono-białych barwach strzelił swojego pierwszego gola. Na premierowe trafienie czekał tylko 56 minut.

21-latek sprowadzony zimą z Olimpii Grudziądz, pojawił się na placu gry w wyjściowym składzie i wraz z Mikkelem Rygaardem zaliczył debiut w koszulce z przeplatanką na piersi.

W 56 minucie gry rajd prawą stroną przeprowadził Pirulo i mocno wstrzelił piłkę w stronę bramki. Futbolówkę przed siebie wybił bramkarz Legii Cezary Miszta, a najsprytniejszy w polu karnym – Piotr Janczukowicz umieścił ją w siatce Mistrzów Polski.

Ostatni raz takim wyczynem w barwach ŁKS popisał się inny młodzieżowiec w talii Wojciecha Stawowego – Piotr Gryszkiewicz. 16 sierpnia 2020 roku pomocnik łodzian strzelił gola w doliczonym czasie dogrywki, przeciwko Śląskowi Wrocław również w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski. 

Nowy napastnik ŁKS zapracował sobie na miejsce w wyjściowym składzie ciężką pracą na obozie w tureckim Side. Dzięki dobremu występowi przeciwko Legii Warszawa, zrobił duży krok do wywalczenia miejsca w pierwszej jedenastce na mecze ligowe, choć rywalizacja na „dziewiątce” mocno wzrosła w klubie z alei Unii po transferze Ricardinho. 

Gratulacje Piotrek!

Foto: Łukasz Żuchowski

Film: Polsat Sport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119