50 występów Michała Trąbki w barwach ŁKS!

Spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Legią Warszawa było wyjątkowe dla Michała Trąbki. Pomocnik ŁKS-u we wtorek świętował 50 występ w biało-czerwono-białych barwach! 

23-latek trafił do klubu z alei Unii Lubelskiej 21 maja 2019 roku, tuż po awansie zespołu prowadzonego wówczas przez Kazimierza Moskala do Ekstraklasy. W pierwszej drużynie zadebiutował 11 sierpnia podczas spotkania domowego z Piastem Gliwice (0:1). Po kilku spotkaniach spędzonych na ławce rezerwowych Trąbka w końcu otrzymał szansę w wyjściowym składzie, pod koniec września 2019 roku, w meczu pucharowym z Zagłębiem Sosnowiec i był to przełomowy występ dla jego kariery w łódzkim klubie. Od tej pory aż do dziś Michał jest zawodnikiem pierwszego wyboru w ŁKS.

Źródło: Polsat Sport

Na bilans 50 meczów Trąbki w ŁKS-ie składa się: 30 występów w Ekstraklasie, 16 w Fortuna I lidze oraz cztery starcia w Pucharze Polski. 

W tym czasie „Trąbi” zdobył pięć bramek (z Górnik Zabrze, Rakowem Częstochowa, Odrą Opole, Zagłębiem Sosnowiec i Miedzią Legnica) oraz zaliczył tyle samo asyst.

W obecnych rozgrywkach były zawodnik Stali Stalowa Wola ma na swoim koncie trzy trafienia, dwa ostatnie podania oraz sześć asyst drugiego stopnia.