Daniel Celea zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1 Ligi

Łódzki Klubu Sportowy zgłosił Daniela Celee do rozgrywek Fortuna 1 Ligi w systemie Extrnet Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Daniel Celea dołączył do ŁKS-u jeszcze przed meczem z Odrą Opole. Jednak dopiero od najbliższej konfrontacji ze Stomilem Olsztyn, o ile będzie w odpowiedniej formie piłkarskiej, będzie mógł zameldować się na boisku.

Łódzki Klubu Sportowy zgłosił do tej pory 30 zawodników, którzy będą mogli grać w 1 lidze. Wśród nazwisk nie ma jedynie nowego nabytku Rycerzy Wiosny – Kamila Dankowskiego. Zgłoszenie obrońcy do rozgrywek powinno jednak nastąpić w najbliższym czasie.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna I ligi w systemie Extranet:

Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kot, Arkadiusz Malarz

Obrońcy: Mateusz Bąkowicz, Maciej Dampc, Maciej Dąbrowski, Adrian Klimczak, Carlos Moros Gracia, Tomasz Nawotka, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Tadej Vidmajer, Marcel Wszołek, Daniel Celea

Pomocnicy: Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz, Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti, Ricardo Guima, Adam Ratajczyk, Pirulo, Przemysław Sajdak, Artur Sójka, Dragoljub Srnić, Jakub Tosik, Michał Trąbka, Maciej Wolski

Napastnicy: Samu Corral, Dariusz Gmosiński, Łukasz Sekulski