Piłka NożnaRezerwy

Oficjalnie. Łukasz Dynel zostaje w ŁKS

Łódzki Klub Sportowy kontynuuje ogłaszanie nowych kontraktów zawodników rezerw. W biało-czerwono-białych barwach nadal będziemy oglądać Łukasza Dynela, który przedłużył umowę z klubem.

26-letni napastnik ma za sobą dwa udane sezony w III lidze, w których rozegrał 55 meczów i zdobył 13 goli oraz zanotował 11 asyst. Miał spory wpływ na wywalczenie awansu rezerw na szczebel centralny. 

Dynel w przeszłości był też zawodnikiem pierwszej drużyny ŁKS. Ma na swoim koncie dwie bramki w 21 występach. 

To kolejny zawodnik ŁKS II, który w ostatnich dniach przedłużył kontrakt. Wcześniej zrobili to Aleksander Ślęzak i Oskar Koprowski.

Nowa umowa snajpera będzie obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119