Piłka NożnaRezerwy

Akademia ŁKS-u doceniona

W procesie odbudowy Łódzkiego Klubu Sportowego bardzo ważnym elementem, na który od początku kładziono duży nacisk, było zbudowanie podstaw, czyli szkolenia młodzieży. Przy al. Unii robią to na tyle dobrze, że zostało to docenione przez stację Polsat Sport, która zawitała na Minerską, aby przyjrzeć się pracy Akademii ŁKS-u.

Przy okazji spotkań Ligi Mistrzów stacja Polsat Sport ma swój stały punkt programu każdego studia, czyli cykl „Akademia Młodego Piłkarza”. Podczas wtorkowych meczów rozstrzygających 1/8 tych europejskich rozgrywek gospodarzami były zespoły słynące z wychowanków – Manchester United oraz Ajax Amsterdam.

W związku z tym stacja Polsat Sport zawitała do Łodzi, na ulicę Minerską, aby przyjrzeć się funkcjonowaniu Akademii Łódzkiego Klubu Sportowego. O jej pracy oraz założeniach w procesie rozwoju młodego piłkarza opowiadali m.in dyrektor sportowy, Krzysztof Przytuła, ale i koordynator Akademii, Krystian Kierach oraz szkoleniowcy pracujący w niej.

Źródło: Polsat Sport
Fot. Lens Strong

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119