Piłka NożnaWypowiedzi

Adam Marciniak: Wracamy do Polski w dobrej formie fizycznej

Po ostatnim sparingu, zremisowanego przez piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego z FK Csikszereda Miercurea Ciuc, przed kamerami ŁKS TV stanął Adam Marcinaik, który podsumował  to spotkanie .

O spotkaniu:

– Z przebiegu całego spotkania myślę, że delikatnie byliśmy lepsi. Dobrze weszliśmy w to spotkanie. Uważam, że pierwsza połowa była pod nasze dyktando, kontrolowaliśmy mecz, utrzymywaliśmy się przy piłce, jednak zabrakło kropki nad i. Mieliśmy dobrą sytuację na 2:0 i myślę, że gdybyśmy strzelili tę bramkę, to spotkanie mielibyśmy pod kontrolą także w 2 połowie. Druga część była trochę gorsza i niestety straciliśmy bramkę.

O ocenie taktycznej sparingu:

– Myślę, że tutaj do powiedzenia najwięcej będzie miał trener, bo to on zajmuje się analizą i oceną spotkania. Dla nas najważniejsze, że uniknęliśmy jakiś poważnych kontuzji, że wracamy do Polski w dobrej formie fizycznej, bez jakichś większych urazów. Kwestia składu, kwestia taktyki to już należy do trenera. Każdy z nas dał wszystko, każdy z nas chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Teraz już wszystko w rękach trenera jak to zestawi. Daliśmy sygnał, że jesteśmy gotowi.