Dzisiaj derby regionu! Zapowiedź meczu z Grot F&F Automatyka Pabianice

W sobotę czas na koszykarskie emocje! Tych na pewno dostarczą nam wieczorem koszykarki, które w Zatoce Sportu zawalczą w derbach regionu z liderkami grupy A 1. Ligi, Grot F&F Automatyką Pabianice.

Pierwsze swój mecz rozegrają dziś ełkaesianki, które o godzinie 19:00 podejmą w Zatoce Sportu Grot F&F Automatykę Pabianice – czas więc na derby regionu! Biało-czerwono-białe przystąpią do tego spotkania po niemal dwóch tygodniach przerwy od gry, po wyjazdowym zwycięstwie z AZS Uniwersytetu Warszawskiego. Zawodniczki grające z przeplatanką na piersi czeka dziś niemałe wyzwanie, gdyż będą grać z liderkami grupy A 1. Ligi – dlatego będą potrzebowały naszego wsparcia. Wszyscy widzimy się w Zatoce Sportu przy al. Politechniki 10 i wspieramy koszykarki!