Ostatni w sezonie. Koszykarki zagrają z liderem tabeli

W swoim ostatnim spotkaniu w debiutanckim sezonie po reaktywacji sekcji koszykarki ŁKS-u zmierzą się z niepokonanym dotąd liderem z Wołomina. Sam mecz dla Ełkaesianek nie będzie miał jednak większej wagi.

Pierwszy od siedmiu długich lat sezon, w którym koszykarki Łódzkiego Klubu Sportowego grały na seniorskich parkietach można bez dwóch zdań uznać za udany. Biało-czerwono-białe, które przecież miały zbierać doświadczenie, plasują się w ścisłej czołówce 2 ligi. Najbardziej żałować można jednak braku awansu do kolejnej fazy sezonu, bo o ten było naprawdę blisko.

Gościnie sobotniego meczu, zawodniczki Huraganu Wołomin, w tym sezonie nie miały sobie równych. Na swoim koncie zanotowały komplet możliwych zwycięstw i już od dłuższego czasu są pewne awansu do kolejnej części rozgrywek. W ostatniej potyczce sezonu regularnego przed Ełkaesianki stanie więc szansa na małe zepsucie dobrych nastrojów rywalek.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję będzie można śledzić na facebookowym profilu Łódzki Klub Sportowy – Koszykówka Kobiet.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0