Piąty z jedenastym. Koszykarze podejmą KS Kutno

Chcący wrócić na zwycięską ścieżkę koszykarze ŁKS-u podejmą w sobotę jedną ze słabszych ekip w lidze. Teoretycznie powinien być to więc spacerek. A jak będzie w rzeczywistości?

Po przerwaniu serii czterech kolejnych zwycięstw bolesną, bo zaledwie jednopunktową, porażką w poprzedniej kolejce Ełkaesiacy z całą pewnością będą chcieli się odegrać i jak najszybciej wrócić na zwycięskie tory. Sobotnia okazja wydaje się być do tego wręcz idealna.

KS Kutno w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn jest przeciętną drużyną z dołu tabeli. Na siedemnaście rozegranych spotkań, goście sobotniego meczu wygrali zaledwie czterokrotnie. Zdecydowanie gorzej kutnianie wypadają w starciach w delegacji – jedno zwycięstwo na osiem rozegranych spotkań. To sprawiło, że plasują się na trzeciej od końca lokacie w tabeli.

Nie ma więc wątpliwości kto jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, które rozpocznie się już o godzinie 18:30. Jego przebieg najprawodpodobniej będzie można na żywo śledzić na facebookowym profilu ŁKS Szkoła Gortata.

fot. Łukasz Żuchowski