Kibice

Zapowiedź ełkaesiackiego weekendu 23-24.10

W tym tygodniu żyjemy przede wszystkim derbami. Wszyscy czekamy na ten mecz. Ale sekcje Łódzkiego Klubu Sportowego rozgrywają również inne spotkania! Równie ważne i równie prestiżowe jak niedzielne, 67. Derby Łodzi.

Sobota, 23 października

11:00 ŁKS MSMS Łódź – SMS PZKOSZ II Łomianki
(2 liga koszykarek; Hala MOSIR „Tęcza” Łódź)

Po bardzo dobrym rozpoczęciu sezon koszykarki będą chciały pójść za ciosem i ograć kolejne rywalki. Drugie w sezonie spotkanie nie będzie jednak łatwe – łodzianki zmierzą się z wiceliderem tabeli.

12:00 Unia Skierniewice – ŁKS II Łódź
(3 liga; Skierniewice)

Sobotnie spotkanie rezerw ŁKS-u będzie niezwykle interesujące. Ełkaesiacy zagrają na wyjeździe z wiceliderem tabeli i mimo, że nie są faworytem tego meczu, to nóg z całą pewnością odstawiać nie będą.

15:00 ŁKS III Łódź – Sokół II Aleksandrów Łódzki
(Klasa Okręgowa Łódź; Akademia ŁKS Łódź)

Z kolei zawodników trzeciej drużyny ŁKS-u czeka z pozoru łatwiejszy mecz. Rezerwy Sokoła są trzecim zespołem od końca tabeli. A lider z ŁKS-u pokazywał już w tym sezonie, że jest mocny i może rozbijać każdego rywala.

17:00 ŁKS Commercecon Łódź – Pałac Bydgoszcz
(TAURON Liga; Łódź Sport Arena)

Czas na pierwszy domowy mecz siatkarek! Apetyty po pokonaniu przed tygodniem Chemika Police nie są w pełni zaspokojone, więc w sobotę „Łódzkie Wiewióry” będą polować na pewną wygraną. Pomogą im w tym kibice, którzy po długim czasie zasiądą na trybunach Łódź Sport Areny!

Niedziela, 24 października

18:00 Widzew – ŁKS Łódź
(Fortuna 1. Liga; Stadion Miejski, al. Piłsudskiego)

Derby! Na ten mecz czekaliśmy od dawna. Starcie dwóch odwiecznych rywali, z udziałem kibiców obu drużyn. I choć oba zespoły do spotkania podchodzą w różnych nastrojach, to o ciekawe widowisko i sporą dozę walki powinniśmy być spokojni.

Akademia ŁKS Łódź