Kibice

Relacja z wyjazdu do Bielska-Białej

Na wyjedzie do Bielska melduje się 350 fanów ŁKS-u.

1.04.2022 r. Wyjazd do Bielska-Białej

Trzecia wyprawa w tej rundzie wypadła na piątkowy wieczór. W Bielsku-Białej na sektorze gości pojawiło się około 350 osób, z czego +/- 40 tyskich ziomków.

Podróż przebiegała spokojnie, chociaż w anormalnych warunkach z powodu wiosennego nawrotu zimy. Wchodzenie na stadion przebiegało bez ciśnień i po kilkunastu minutach wszyscy byliśmy na sektorze zaczynając od tradycyjnego „jesteśmy zawsze tam…”. W centralnym punkcie zawisła flaga „Rodowici Łodzianie”, była też flaga Tyskich „GKS Tychy” oraz wizytówka „Chuligani Miasta Sypialni”. Do tego flagi z pozdrowieniami dla Marcinka, Młodego Fafluna, Mordora, Rudzika, Denvera, Antona, Skiery, Damiana, Bastka, Paszola i Pieprza.

Potem doping staraliśmy się prowadzić przez cały mecz sporo czasu poświęcając przy tym na naukę nowej piosenki. Z czasem szło nam ona coraz lepiej, a chyba najlepiej po bramce dla nas. Niestety długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia i mecz zakończył się remisem. Po końcowym gwizdku piłkarze podeszli pod nasz sektor, a niedługo potem wypuścili nas ze stadionu i po jakimś czasie wyruszyliśmy w drogę powrotną, która również przebiegała spokojnie. Ogólnie wyjazd bez historii. Dzięki dla Tyskich za wsparcie nas w Bielsku-Białej.