Kibice

Relacja z wyjazdu do Bielska-Białej

Na wyjedzie do Bielska melduje się 350 fanów ŁKS-u.

1.04.2022 r. Wyjazd do Bielska-Białej

Trzecia wyprawa w tej rundzie wypadła na piątkowy wieczór. W Bielsku-Białej na sektorze gości pojawiło się około 350 osób, z czego +/- 40 tyskich ziomków.

Podróż przebiegała spokojnie, chociaż w anormalnych warunkach z powodu wiosennego nawrotu zimy. Wchodzenie na stadion przebiegało bez ciśnień i po kilkunastu minutach wszyscy byliśmy na sektorze zaczynając od tradycyjnego „jesteśmy zawsze tam…”. W centralnym punkcie zawisła flaga „Rodowici Łodzianie”, była też flaga Tyskich „GKS Tychy” oraz wizytówka „Chuligani Miasta Sypialni”. Do tego flagi z pozdrowieniami dla Marcinka, Młodego Fafluna, Mordora, Rudzika, Denvera, Antona, Skiery, Damiana, Bastka, Paszola i Pieprza.

Potem doping staraliśmy się prowadzić przez cały mecz sporo czasu poświęcając przy tym na naukę nowej piosenki. Z czasem szło nam ona coraz lepiej, a chyba najlepiej po bramce dla nas. Niestety długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia i mecz zakończył się remisem. Po końcowym gwizdku piłkarze podeszli pod nasz sektor, a niedługo potem wypuścili nas ze stadionu i po jakimś czasie wyruszyliśmy w drogę powrotną, która również przebiegała spokojnie. Ogólnie wyjazd bez historii. Dzięki dla Tyskich za wsparcie nas w Bielsku-Białej.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119