Kibice

Powrót do szkoły z ŁKS-em. Tysiące zeszytów od Stowarzyszenia Kibiców rozdane!

Jak co roku w pierwszy dzień po wakacjach uczniowie mogą liczyć na prezenty spod herbu „Przeplatanki”. W tym roku kibice biało-czerwono-białych przygotowali 6000 zeszytów, które trafią do rąk uczniów łódzkich i okolicznych szkół.

W dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego przedstawiciele SK ŁKS pojawili się na takich osiedlach jak: Stare Polesie, Koziny, Karolew, Retkinia, Złotno, Teofilów, Żubardź, Śródmieście, Limanka, Ruda, Rokice, Piastów oraz Bałuty. Oprócz szkół na terenie Łodzi biało-czerwone-białe zeszyty trafiły do rąk uczniów z Konstantynowa Łódzkiego, Aleksandrowa Łódzkiego, Lutomierska oraz Piotrkowa Trybunalskiego. W kolejnych dniach do akcji dołączą kolejne osiedla.

Każdy z obdarowanych nie krył swojej radości z otrzymanego prezentu, a przede wszystkim podkreślał, że zeszyt z „Przeplatanką” będzie towarzyszył mu podczas zajęć. Bez wątpienia można więc stwierdzić, że tegoroczna akcja odniosła sukces!

– To kolejna edycja akcji, którą organizujemy zawsze z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Jest ona bardzo pozytywnie odbierana przez wiele placówek oświatowych oraz przede wszystkim przez najmłodszych, którzy z uśmiechem na twarzy sięgają po nasz drobny upominek – mówi Mariusz Przybyła ze Stowarzyszenia Kibiców ŁKS. – Dzieci zapewniają nas, że zeszyty z przeplatanką będą im służyć podczas zajęć lekcyjnych. Po to jest ta inicjatywa, ponieważ chcemy aby Łódzki Klub Sportowy towarzyszył najmłodszym również w szkole – dodaje Przybyła.