Kibice

Znamy termin rozpoczęcia sprzedaży karnetów na Ekstraklasę!

Choć ŁKS nie ogłosił jeszcze oficjalnie rozpoczęcia sprzedaży karnetów na sezon 2023/24, który „Rycerze Wiosny” spędzą w PKO BP Ekstraklasie, pracownik działu komunikacji biało-czerwono-białych za pośrednictwem socialmediów zdradził kibicom pierwsze szczegóły.

Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych informacji związanych z przyszłym sezonem, który ŁKS spędzi w upragnionej PKO BP Ekstraklasie. Klub nie opublikował jeszcze oficjalnego planu sprzedaży karnetów na mecze łodzian rozgrywane w najwyższej klasie rozgrywkowej, jednak znamy już pierwsze szczegóły. Za pośrednictwem Twittera zdradził je Kamil Haładaj z działu komunikacji i marketingu biało-czerwono-białych.

Już w środę 14 czerwca rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze ŁKS-u w piłkarskiej ekstraklasie, zaś dokładny cennik będzie dostępny we wtorkowy wieczór. Tradycyjnie, karnet będzie obejmował wszystkie ligowe mecze na Stadionie Króla, w tym największe hity – derby Łodzi, starcia z Legią Warszawa czy Lechem Poznań.

Nie martw się o miejsce na stadionie i już za dwa dni kup karnet na cały sezon!

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119