Raport z wypożyczeń: Michał Brudnicki tym razem na ławce rezerwowych

Jak tym razem poradzili sobie wypożyczeni ełkaesiacy do innych klubów z niższych lig? Zapraszamy na raport z wypożyczeń.

Oskar Koprowski w ostatniej kolejce nie zagrał ani minuty, ale już w 7. serii gier spędził na boisku całe spotkanie. Gryf Wejherowo zremisował na własnym terenie z Bytovią Bytów 1:1. Swoją szansę w spotkaniu miał także Oskar Koprowski, po uderzeniu z główki piłka leciała pod poprzeczkę, ale bramkarz Bytovii zdołał wybić futbolówkę na rzut rożny. Drużyna Oskara Koprowskiego nadal jest na ostatnim miejscu w tabeli z dwoma punktami na koncie.

Jakub Romanowicz rozpoczął mecz 7. kolejki II ligi w podstawowym składzie Pogoni Siedlce. Zagrał 61 minut, a jego drużyna przegrała z drugą drużyną Lecha Poznań 0:2. Pogoń Siedlce zajmuje 13 miejsce w tabeli.

Michał Brudnicki spotkanie z drugą drużyną Pogoni Szczecin przesiedział na ławce rezerwowych. W meczu padło aż 7 bramek, a Unia Janikowo wygrała 4:3 i aktualnie plasuje się na 11 miejscu.

Mikołaj Maschera w barwach Kotwicy Kołobrzeg zagrał w pełnym wymiarze czasowym, a jego drużyna wygrała na wyjeździe z Górnikiem Konin 2:1. Drużyna Mikołaja zajmuje 5 miejsce w tabeli.

Podsumowanie:

Oskar Koprowski (Gryf Wejherowo) – 7 spotkań (545 minut)

Michał Brudnicki (Unia Janikowo) – 5 spotkań (450 minut), 1 czyste konto

Mikołaj Maschera (Kotwica Kołobrzeg) – 6 spotkań (358 minut), 1 asysta

Jakub Romanowicz (Pogoń Siedlce) – 7 spotkań (182 minuty)