Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Plan mikrocyklu treningowego przed meczem z GKS-em Tychy

Do pierwszego meczu ełkaesiaków w nowym sezonie Fortuna 1 Ligi zostało zaledwie pięć dni. Do czwartku „Rycerze Wiosny” trenować będą w Łodzi i odbędą cztery jednostki treningowe, a w Tychach zameldują się dzień przed spotkaniem.

Pierwszy mikrocykl treningowy w nowym sezonie rozpoczęła poniedziałkowa sesja zdjęciowa, którą „Rycerze Wiosny” odbyli na stadionie im. Władysława Króla. Tego samego dnia w planach sztabu szkoleniowego znalazły się również badania oraz zajęcia indywidualne w grupach.

We wtorek, środę oraz czwartek biało-czerwono-biali również będą trenować raz dziennie, a już w czwartek po odnowie biologicznej ruszą do Tychów na pierwszy mecz w nowym sezonie Fortuna 1 Ligi. Początek spotkania z GKS-em Tychy w piątek (30.07) o godzinie 20:30.

Plan mikrocyklu treningowego na najbliższy tydzień:

poniedziałek – sesja zdjęciowa + zajęcia indywidualne w grupach
wtorek, środa – trening na boisku
czwartek – trening na boisku + odnowa biologiczna
piątek – rozruch + mecz z GKS Tychy (20:30)

fot. ŁKS Łódź

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119