Piłka Nożna

Kadra ŁKS na obóz w Woli Chorzelowskiej

27 zawodników będzie miał do dyspozycji Wojciech Stawowy i jego sztab szkoleniowy na obozie w Woli Chorzelowskiej. Co ciekawe z zespołem nie będzie trenował Ricardo Guima. 

Zespół Łódzkiego Klubu Sportowego wyjedzie w poniedziałek do Woli Chorzelowskiej, gdzie będzie przebywał przez sześć dni. Na zakończenie obozu ełkaesiacy zmierzą się w trójmeczu sparingowym z Koroną Kielce i Stalą Mielec.

W kadrze znalazło się miejsce dla nowych zawodników zakontraktowanych przed startem przygotowań. Mowa tutaj o Marcelu Wszołku, Kelechukwu Ebenezerze Ibe-Torti, Piotrze Gryszkiewiczu, Michale Kocie i Jakubie Tosiku. Do zespołu dołączy też przebywający niedawno na wypożyczeniu Maciej Dampc. 

Na zgrupowanie z zespołem nie pojedzie Ricardo Guima. Co ciekawe na portalu Łączy Nas Piłka Portugalczyk jako jedyny ze „starszych” zawodników jest zgłoszony na nowy sezon do drużyny IV-ligowych rezerw.

Kadra na obóz w Woli Chorzelowskiej: 

Bramkarze: Michał Kot, Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Arkadiusz Malarz

Obrońcy: Maciej Dampc, Maciej Dąbrowski, Jan Grzesik, Adrian Klimczak, Carlos Moros Gracia, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Tadej Vidmajer

Pomocnicy: Antonio Dominguez, Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti, Piotr Gryszkiewicz, Pirulo, Adam Ratajczyk, Przemysław Sajdak, Artur Sójka, Dragoljub Srnić, Jakub Tosik, Michał Trąbka, Maciej Wolski, Marcel Wszołek

Napastnicy: Samu Corral, Łukasz Sekulski, Jakub Wróbel